WIELKI WYŚCIG - ale o co chodzi?

Wielki Wyścig wspierają:Co to jest Wielki Wyścig?
Jesteśmy - ja czyli Bo i Krasus - dwójką sportowych amatorskich zapaleńców, blogerów i ludzi czynu, którzy postanowili zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest triathlon. Walczyć będziemy się nie tylko z dystansem i trudnościami trzech konkurencji, ale i ze sobą. To będzie najbardziej ekscytujący pojedynek 2013 r., jeśli nie całego XXI wieku! 4 sierpnia br. w wodach poznańskiego jeziora Malta oraz na ulicach wokół niego ścigać się będziemy w ramach Poznań Triathlon 2013 na dystansie ½ IronMan (1,9 km pływania, 90 km rowerem i 21,1 km biegu). I to jest właśnie Wielki Wyścig. Więcej informacji o genezie WW i jego bohaterach znajdziecie na naszych blogach.

Fajna sprawa ten Wielki Wyścig, jak mogę dołączyć do kibicowania?
Przede wszystkim zapraszamy do wydarzenia na Facebooku, dołączenie do niego nie oznacza, że musicie w Poznaniu wystartować lub w ogóle się pojawić. Oznacza, że będziecie na bieżąco ze wszystkim co związanie jest z Wielkim Wyścigiem. Na stronie na bieżąco informujemy o naszych przygotowaniach, żartujemy, przekomarzamy się i prowadzimy wyniszczającą wroga wojnę psychologiczną:)
Organizujemy tam również konkursy z nagrodami dla kibiców (np. taki), więc naprawdę warto kliknąć. A jeśli nie ma Cię na Facebooku, koniecznie śledź nasze blogi, tam również sporo się dzieje i tam też będzie można coś wygrać.
I oczywiście zapraszamy 4 sierpnia 2013 r. nad Jezioro Maltańskie do osobistego kibicowania i oglądania jak stajemy się prawdziwymy ajromenami (dwa razy półajronmen równa się cały ajronmen, nie?).

O co chodzi w rywalizacjach na Endomondo i co to jest „trzepacka fota”?
Jeśli jest rywalizacja, to są i kibice podzieleni na zespoły wspierające swoich zawodników. Aby to wsparcie było policzalne, postanowiliśmy uruchomić prawdziwy sportowy support w serwisie Endomondo w duchu „która drużyna spali więcej kalorii”. Aby było jeszcze ciekawiej i śmieszniej wymyśliliśmy, że zawodnik przegrany w tym zespołowym pojedynku przez cały lipiec na swoim profilu na Facebooku będzie musiał legitymować się najgłupszą sportową fotką świata. Najgłupszą czyli właśnie trzepacką :)

W zakończonych już rywalizacjach wzięło udział blisko 200 osób, a razem spaliliśmy ponad 2,5 mln kcal!!! Wygrała drużyna Krasusa, która spaliła 1 292 158 kcal, choć team Bo również nie leniuchował (1 245 795 kcal). I tym samym na fejsbukowym profilu Bo przez cały lipiec podziwiać można iście trzepacką fotę.

Jestem najfajniejszą firmą na świecie, czy mogę jakoś wziąć udział w Wielkim Wyścigu?
Gorąco zachęcamy do wsparcia Wielkiego Wyścigu. Zarówno nas – jesteśmy początkującymi triathlonistami, a wiadomo dobrego sprzętu nigdy za wiele…:) – jak i naszych kibiców. Kibiców tak naprawdę tylko z nazwy, bo z reguły czytelnicy naszych blogów, znajomi oraz fani na Facebooku są osobami bardzo aktywnymi i sami uprawiają sport. Organizujemy dla nich konkursy dotyczące naszych przygotowań oraz ostatecznej rywalizacji w Poznaniu. 

Co w zamian? Oferujemy dozgonną wdzięczność uczestników i organizatorów Wielkiego Wyścigu, miejsce w galerii sponsorów WW oraz oczywiście peany pochwalne w postach ogłaszających wyniki konkursów. Łączna liczba wyświetleń naszych blogów to 10 tys. odsłon miesięcznie, a tygodniowy zasięg każdego z fanpage na Facebooku przekracza 2,5 tys. osób. W rywalizacjach na Endomondo wzięło udział blisko 200  osób.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: run.bo.blog@gmail.com i / lub krasus.biecdalej@gmail.com

Przydatne linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz