WIELKI WYŚCIG 2014 - pytania i odpowiedzi

Wielki Wyścig 2014 wspierają: 
Co to jest Wielki Wyścig?
Jesteśmy - ja czyli Bo i Krasus - dwójką sportowych amatorskich zapaleńców, blogerów i ludzi czynu, którzy postanowili po raz kolejny zmierzyć się ze swoim słabościami, z triathlonem oraz przede wszystkim z sobą. Pierwsza nasza triathlonowa rywalizacja odbyła się w ramach PozTri na dystansie 1/2 IronMan (relacja Krasusa oraz moja), teraz poprzeczka została podniesiona, gdyż zmierzyliśmy się w Triathlonie Karkonoskim (1/2 IM, wersja extreme). I to jest właśnie Wielki Wyścig. Więcej informacji o genezie WW i jego bohaterach znajdziecie na naszych blogach.

Fajna sprawa ten Wielki Wyścig, jak mogę dołączyć do kibicowania?
Na mnóstwo sposobów. Przede wszystkim zapraszamy do wydarzenia na Facebooku, dołączenie do niego nie oznacza, że musicie przyjeżdżać w Karkonosze i zdzierać gardła kibicując nam na Śnieżce. Oznacza, że będziecie na bieżąco ze wszystkim co związanie jest z Wielkim Wyścigiem. Na stronie informujemy o naszych przygotowaniach, żartujemy, przekomarzamy się i prowadzimy wyniszczającą wroga wojnę psychologiczną:)
Organizujemy tam również konkursy z nagrodami dla kibiców, więc naprawdę warto kliknąć. A jeśli nie ma Cię na Facebooku, koniecznie śledź nasze blogi, tam również sporo się dzieje i tam też będzie można coś wygrać.

O co chodzi w rywalizacjach na Endomondo i co to jest „trzepacka fota”?
Jeśli jest rywalizacja, to są i kibice podzieleni na zespoły wspierające swoich zawodników. Aby to wsparcie było policzalne, postanowiliśmy uruchomić prawdziwy sportowy support w serwisie Endomondo w duchu „która drużyna spali więcej kalorii”. A ponieważ WW to niejako walka płci, w tym roku team wspierający Bo składa się z samych (fajnych) facetów, a team wspierający Krasusa z samych (fajnych) dziewczyn. 
Oczywiście nikogo nie zmuszamy do restrykcyjnej identyfikacji płciowej, można się przebrać za faceta/kobietę i zdjęcie to dokumentujące ustawić jako profilowe w Endo. Wówczas już można spalać kalorie dla dowolnie wybranego zawodnika :)  

Zawodnik przegrany w tym zespołowym pojedynku przez cały miesiąc na swoim profilu na Facebooku będzie musiał legitymować się najgłupszą sportową fotką świata. Najgłupszą czyli właśnie trzepacką :) W zeszłym roku przegrany (czyli ja) prezentował się o tak.

Zabawa ruszyła 16 maja, a już bierze w niej udział blisko 400 osób! Jeśli Cię tam jeszcze nie ma, koniecznie dołączaj do właściwego teamu! 

Jestem najfajniejszą firmą na świecie, czy mogę jakoś wziąć udział w Wielkim Wyścigu?
Gorąco zachęcamy do wsparcia Wielkiego Wyścigu 2014. Zarówno nas – jesteśmy początkującymi triathlonistami, a wiadomo dobrego sprzętu nigdy za wiele…:) – jak i naszych kibiców. Kibiców tak naprawdę tylko z nazwy, bo z reguły czytelnicy naszych blogów, znajomi oraz fani na Facebooku są osobami bardzo aktywnymi i sami uprawiają sport. Organizujemy dla nich konkursy dotyczące naszych przygotowań oraz ostatecznej rywalizacji w Karkonoszach. 

Co w zamian? Oferujemy dozgonną wdzięczność uczestników i organizatorów Wielkiego Wyścigu, miejsce w galerii sponsorów WW oraz oczywiście peany pochwalne w postach ogłaszających wyniki konkursów. Łączna liczba wyświetleń naszych blogów to niemal 20 tys. odsłon miesięcznie, a tygodniowy zasięg FB dochodzi do 10 tys. osób.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: run.bo.blog@gmail.com i / lub krasus.biecdalej@gmail.com. 

Więcej:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz